TR EN
HAKAN ÇINAL

HAKAN ÇINAL

türkiye sakarya sakarya tavla derneği
220
Turnuva
18
Şampiyonluk
1062
Maç
632
Galibiyet
430
Yenilgi
%59.5
Galibiyet Oranı
Tarih Turnuva Skor
15.02.2025 TTB 2025 İSTANBUL AÇIK TAVLA TURNUVASI Yenilgi HAKAN ÇINAL 3 - 9 KADİR DUYMAÇ
15.02.2025 TTB 2025 İSTANBUL AÇIK TAVLA TURNUVASI Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 8 MEHMET DOĞAN BOSTAN
15.02.2025 TTB 2025 İSTANBUL AÇIK TAVLA TURNUVASI Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 0 YAŞAR KARAMAHMUTOĞLU
15.02.2025 TTB 2025 İSTANBUL AÇIK TAVLA TURNUVASI Yenilgi LEVENT POSTOĞLU 9 - 3 HAKAN ÇINAL
15.02.2025 TTB 2025 İSTANBUL AÇIK TAVLA TURNUVASI Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 5 SALİH KAVUK (SALIHKAVUK)
02.02.2025 ESKIŞEHIR SON ŞANS Yenilgi HAKAN ÇINAL 0 - 5 HÜR ARSLAN
02.02.2025 ESKIŞEHIR SON ŞANS Galibiyet HAKAN ÇINAL 5 - 0 ESRA AKAGÜNDÜZ
02.02.2025 ESKIŞEHIR AÇIK VIP Yenilgi COŞKUN BAYRAKTAR 9 - 5 HAKAN ÇINAL
01.02.2025 ESKIŞEHIR AÇIK VIP Yenilgi ZAFER KARADAĞ 9 - 1 HAKAN ÇINAL
01.02.2025 ESKIŞEHIR AÇIK VIP Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 2 İNANÇ GÖKÇAYIR
01.02.2025 ESKIŞEHIR AÇIK VIP Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 5 IBRAHIM ALKAN
01.02.2025 ESKIŞEHIR AÇIK VIP Yenilgi HAKAN ÇINAL 8 - 9 NURİ KARA GÜDEKOĞLU
01.02.2025 ESKIŞEHIR AÇIK VIP Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 4 AHMET FURKAN SORUCU
30.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Yenilgi HAKAN ÇINAL 5 - 9 ÖMER BAŞAR
30.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 4 KADİR DEDEOĞLU
30.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Galibiyet HAKAN ÇINAL 9 - 7 EROL YAŞ
30.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Yenilgi HAKAN ÇINAL 1 - 9 OSMAN ERDOĞAN
30.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Galibiyet İSMET DİKGÖZ 6 - 9 HAKAN ÇINAL
29.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Yenilgi UMUR ARAS 9 - 5 HAKAN ÇINAL
29.11.2024 TTB SÜPER FİNAL 2024 Yenilgi HAKAN KIRAÇ 9 - 1 HAKAN ÇINAL

Oy Verenler